QR Wall SE

IDEALNY DO SYSTEMÓW SURROUND I MNIEJSZYCH PRZESTRZENI

Celem projektantów w serii QR było zaoferowanie najbardziej zaawansowanej technologii w pięknie wykończonych i proporcjonalnych obudowach. Dźwięk jest dzięki temu dociążony, dynamiczny, ale w razie potrzeby subtelny i szczegółowy – jest to również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich rodzajów muzyki.
Płyta czołowa naszego głośnika wysokotonowego Gold Leaf Air Motion jest wykonana z pojedynczego płata aluminium lotniczego. Został on precyzyjnie wycięty, piaskowany, szczotkowany, a następnie anodowany w atrakcyjnym kolorze Tungsten Titanium Grey. Z przodu umieściliśmy siatkę dyspersyjną pokrytą różowym złotem, która działa jak filtr S-Stop.

Wszystkie nowe modele SE mają subtelne, eleganckie, a jednocześnie bardzo rozpoznawalne plakietki ze złotego mosiądzu na przednich panelach i materiałowych maskownicach.

Nasze nowe, wyspecjalizowane, poddane podwójnej obróbce kriogenicznej kondensatory miedziane z polipropylenowymi przekładkami są wynikiem wielu godzin odsłuchów, pomiarów i udoskonaleń. Zapewniają naszym głośnikom wysokotonowym AMT najlepsze możliwe warunki pracy, dzięki którym brzmią one jeszcze bardziej słodko, szczegółowo i w otwarty sposób. Zastosowanie obróbki kriogenicznej do okablowania z czystej miedzi oraz materiału tłumiącego Audiovector Nanopore zapewnia płynną i naturalną reprodukcję muzyki.

Kolory i forniry

W Audiovectorze stosujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane okleiny z prawdziwego drewna.

Standardowe wykończenia: jedwabisty biały, ciemny orzech, czarny fortepianowy.

W zestawie maskownice materiałowe.

HANDMADE IN DENMARK SINCE 1979

Głośniki niskotonowe Audiovector Pure Piston z podwójnym magnesem potrafią pracować jak doskonały tłok w kilku oktawach pasma częstotliwości bez zniekształceń – tego typu działanie zwykle spotyka się w przetwornikach z aluminium i diamentu. Oznacza to, że muzyka brzmi ciepło, precyzyjnie i szczegółowo, a jednocześnie dynamicznie i muzykalnie.

Atrakcyjny i kompaktowy głośnik ścienny, który doskonale sprawdza się jako jednostka boczna lub tylna w systemie dźwięku przestrzennego, a także jako głośniki stereo do mniejszych pomieszczeń lub do kuchni. Wyposażony w zaawansowane przetworniki, z których słynie seria QR, oferuje przełączanie pomiędzy „trybem bezpośrednim” (OFF) i „trybem rozproszonym” (ON), aby uzyskać bardziej otwarty dźwięk – co czyni go najbardziej wszechstronnym kompaktowym głośnikiem dostępnym w Audiovector. Połącz go z QR Sub SE, aby uzyskać mocny i kompaktowy system stereo.

POZNAJ NOWĄ GENERACJĘ ZAAWANSOWANEGO DŹWIĘKU

Seria QR SPECIAL EDITION jest wynikiem ciągłych innowacji, których celem jest przybliżenie słuchaczom duszy oryginalnej muzyki… i sprawienie, aby naprawdę muzykę poczuli.

Zwróćmy uwagę na zmiany w serii SE:

  • Nowe, samodzielnie zaprojektowane kondensatory zapewniają czystszą górę i lepszą szczegółowość.
  • Poprawione odprowadzanie ciepła przez rezystory w metalowej obudowie zapewnia jeszcze bardziej stabilną impedancję i precyzję przy wysokich mocach.
  • Wewnętrzne okablowanie poddane obróbce kriogenicznej poprawia dynamikę i szczegółowość.
  • Strategicznie rozmieszczony materiał tłumiący Nano Pore zwiększa muzykalność średnich tonów.
  • Optymalizacja bas-refleksu poprawia precyzję basu.

NASZE TECHNIKI

Głośnik wysokotonowy Gold Leaf Air Motion
Filtr S-stop
Głośnik niskotonowy Pure Piston z podwójnym magnesem

Nowa technologia membran

Specyfikacja techniczna QR Wall SE

Pasmo przenoszenia

38-45 kHz

Limit przenoszenia głośnika GOLD LEAF

105 kHz

Głośnik wysokotonowy

Gold Leaf AMT 2 z siateczką S-Stop

Głośnik nisko-średniotonowy

5” Pure Piston

System basowy

Bas-refleks z portem Q

Budowa

Dwudrożna

Punkty podziału zwrotnicy

3000 Hz
Skuteczność 86 dB/W/m

Moc maksymalna (muzyczna)

160 W

Impedancja nominalna

4 Ω

Wymiary w mm (wys. x szer. gł.)

308 x 190 x 95

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji bez wcześniejszego powiadomienia