QR 5 SE

ELEGANCKI I ŁATWY DO USTAWIENIA W TWOIM DOMU

Celem projektantów w serii QR było zaoferowanie najbardziej zaawansowanej technologii w pięknie wykończonych i proporcjonalnych obudowach. Dźwięk jest dzięki temu dociążony, dynamiczny, ale w razie potrzeby subtelny i szczegółowy – jest to również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich rodzajów muzyki.
Płyta czołowa naszego głośnika wysokotonowego Gold Leaf Air Motion jest wykonana z pojedynczego płata aluminium lotniczego. Został on precyzyjnie wycięty, piaskowany, szczotkowany, a następnie anodowany w atrakcyjnym kolorze Tungsten Titanium Grey. Z przodu umieściliśmy siatkę dyspersyjną pokrytą różowym złotem, która działa jak filtr S-Stop.

Wszystkie nowe modele SE mają subtelne, eleganckie, a jednocześnie bardzo rozpoznawalne plakietki ze złotego mosiądzu na przednich panelach i materiałowych maskownicach.

Nasze nowe, wyspecjalizowane, poddane podwójnej obróbce kriogenicznej kondensatory miedziane z polipropylenowymi przekładkami są wynikiem wielu godzin odsłuchów, pomiarów i udoskonaleń. Zapewniają naszym głośnikom wysokotonowym AMT najlepsze możliwe warunki pracy, dzięki którym brzmią one jeszcze bardziej słodko, szczegółowo i w otwarty sposób. Zastosowanie obróbki kriogenicznej do okablowania z czystej miedzi oraz materiału tłumiącego Audiovector Nanopore zapewnia płynną i naturalną reprodukcję muzyki.

Kolory i forniry

W Audiovectorze stosujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane okleiny z prawdziwego drewna.

Standardowe wykończenia: jedwabisty biały, ciemny orzech, czarny fortepianowy.

W zestawie maskownice materiałowe.

HANDMADE IN DENMARK SINCE 1979

Głośniki niskotonowe Audiovector Pure Piston z podwójnym magnesem potrafią pracować jak doskonały tłok w kilku oktawach pasma częstotliwości bez zniekształceń – tego typu działanie zwykle spotyka się w przetwornikach z aluminium i diamentu. Oznacza to, że muzyka brzmi ciepło, precyzyjnie i szczegółowo, a jednocześnie dynamicznie i muzykalnie.

Kolumny podłogowe QR 5 SE doskonale wpasują się w każde otoczenie domowe, niezależnie od stylu. Jest to piękny i elegancki głośnik o smukłych proporcjach i wysokiej klasy dźwięku. Idealnie szczegółowe i słodkie wysokie tony obiecują niekończące się godziny muzycznej przyjemności bez zmęczenia. Mocny i dynamiczny bas sprawi, że każde nagranie będzie brzmiało ekscytująco i realistycznie.

Dzięki dodaniu potężnego QR Sub SE, szczegółowego QR C SE i łatwego do rozlokowania QR Wall SE, jesteśmy w stanie zaproponować wspaniały, wysokiej klasy system kina domowego.

POZNAJ NOWĄ GENERACJĘ ZAAWANSOWANEGO DŹWIĘKU

Seria QR SPECIAL EDITION jest wynikiem ciągłych innowacji, których celem jest przybliżenie słuchaczom duszy oryginalnej muzyki… i sprawienie, aby naprawdę muzykę poczuli.

Zwróćmy uwagę na zmiany w serii SE:

  • Nowe, samodzielnie zaprojektowane kondensatory zapewniają czystszą górę i lepszą szczegółowość.
  • Poprawione odprowadzanie ciepła przez rezystory w metalowej obudowie zapewnia jeszcze bardziej stabilną impedancję i precyzję przy wysokich mocach.
  • Wewnętrzne okablowanie poddane obróbce kriogenicznej poprawia dynamikę i szczegółowość.
  • Strategicznie rozmieszczony materiał tłumiący Nano Pore zwiększa muzykalność średnich tonów.
  • Optymalizacja bas-refleksu poprawia precyzję basu.
  • Wysokiej klasy kolce ze stali nierdzewnej z radełkowanymi nakrętkami oznaczają łatwiejszą mikroregulację wysokości.

NASZE TECHNIKI

Głośnik wysokotonowy Gold Leaf Air Motion
Filtr S-stop
Głośnik niskotonowy Pure Piston z podwójnym magnesem

Nowa technologia membran

Specyfikacja techniczna QR 5 SE

Pasmo przenoszenia

25-45 kHz

Limit przenoszenia głośnika GOLD LEAF

102 kHz

Głośnik wysokotonowy

Gold Leaf AMT 2 z siateczką S-Stop

Głośnik średniotonowy

6” Pure Piston

Głośniki niskotonowe

2 x 6” Pure Piston

System basowy

Bas-refleks z portem Q

BUDOWA

Trójdrożna

Punkty podziału zwrotnicy

400/3000 Hz
SKUTECZNOŚĆ 91 dB/W/m

Moc maksymalna (muzyczna)

300 W

Impedancja nominalna

4 Ω

Wymiary w mm (wys. x szer. gł.)

1057 x 210 x 270 mm

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji bez wcześniejszego powiadomienia