QR SUB SE

PRAWDZIWIE POTĘŻNE PRZEŻYCIA

Celem projektantów w serii QR było zaoferowanie najbardziej zaawansowanej technologii w pięknie wykończonych i proporcjonalnych obudowach. Dźwięk jest dzięki temu dociążony, dynamiczny, ale w razie potrzeby subtelny i szczegółowy – jest to również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich rodzajów muzyki.
Płyta czołowa naszego głośnika wysokotonowego Gold Leaf Air Motion jest wykonana z pojedynczego płata aluminium lotniczego. Został on precyzyjnie wycięty, piaskowany, szczotkowany, a następnie anodowany w atrakcyjnym kolorze Tungsten Titanium Grey. Z przodu umieściliśmy siatkę dyspersyjną pokrytą różowym złotem, która działa jak filtr S-Stop.

Wszystkie nowe modele SE mają subtelne, eleganckie, a jednocześnie bardzo rozpoznawalne plakietki ze złotego mosiądzu na przednich panelach i materiałowych maskownicach.

Nasze nowe, wyspecjalizowane, poddane podwójnej obróbce kriogenicznej kondensatory miedziane z polipropylenowymi przekładkami są wynikiem wielu godzin odsłuchów, pomiarów i udoskonaleń. Zapewniają naszym głośnikom wysokotonowym AMT najlepsze możliwe warunki pracy, dzięki którym brzmią one jeszcze bardziej słodko, szczegółowo i w otwarty sposób. Zastosowanie obróbki kriogenicznej do okablowania z czystej miedzi oraz materiału tłumiącego Audiovector Nanopore zapewnia płynną i naturalną reprodukcję muzyki.

Kolory i forniry

W Audiovectorze stosujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane okleiny z prawdziwego drewna.

Standardowe wykończenia: jedwabisty biały, ciemny orzech, czarny fortepianowy.

W zestawie maskownice materiałowe.

HANDMADE IN DENMARK SINCE 1979

Głośniki niskotonowe Audiovector Pure Piston z podwójnym magnesem potrafią pracować jak doskonały tłok w kilku oktawach pasma częstotliwości bez zniekształceń – tego typu działanie zwykle spotyka się w przetwornikach z aluminium i diamentu. Oznacza to, że muzyka brzmi ciepło, precyzyjnie i szczegółowo, a jednocześnie dynamicznie i muzykalnie.

Precyzja mocy i elastyczność. Subwoofer został wyposażony w doskonale kontrolowany 10-calowy przetwornik niskotonowy i pasywny przetwornik skierowany w dół, dający głębokie niskie częstotliwości. Dzięki mocnemu wzmacniaczowi jest on niezwykle elastyczny i można go podłączyć bezpośrednio do głośników lub do wzmacniacza.

W zestawie kabel Speakon wysokopoziomowy 1 x 5 m.

Dzięki dodaniu detalicznych QR 1/3/7 SE, precyzyjnego QR C SE i łatwych do rozlokowania QR Wall SE, jesteśmy w stanie zaproponować wspaniały, wysokiej klasy system kina domowego.

POZNAJ NOWĄ GENERACJĘ ZAAWANSOWANEGO DŹWIĘKU

Seria QR SPECIAL EDITION jest wynikiem ciągłych innowacji, których celem jest przybliżenie słuchaczom duszy oryginalnej muzyki… i sprawienie, aby naprawdę muzykę poczuli.

Zwróćmy uwagę na zmiany w serii SE:

  • Nowe, samodzielnie zaprojektowane kondensatory zapewniają czystszą górę i lepszą szczegółowość.
  • Poprawione odprowadzanie ciepła przez rezystory w metalowej obudowie zapewnia jeszcze bardziej stabilną impedancję i precyzję przy wysokich mocach.
  • Wewnętrzne okablowanie poddane obróbce kriogenicznej poprawia dynamikę i szczegółowość.
  • Strategicznie rozmieszczony materiał tłumiący Nano Pore zwiększa muzykalność średnich tonów.
  • Optymalizacja bas-refleksu poprawia precyzję basu.
  • Wysokiej klasy kolce ze stali nierdzewnej z radełkowanymi nakrętkami oznaczają łatwiejszą mikroregulację wysokości.

NASZE TECHNIKI

Głośnik wysokotonowy Gold Leaf Air Motion
Filtr S-stop
Głośnik niskotonowy Pure Piston z podwójnym magnesem

Nowa technologia membran

Specyfikacja techniczna QR SUB SE

Pasmo przenoszenia

20-180 kHz

Typ obudowy

Przetworniki aktywny i pasywny

Częstotliwości podziału

zmienna od 40 do 180 Hz

Moc maksymalna (muzyczna)

350 W

Impedancja nominalna

4 Ω

Wymiary w mm (wys. x szer. gł.)

380 x 350 x 380

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji bez wcześniejszego powiadomienia