KABLE AUDIOVECTOR ZERO

SPEŁNIONE MARZENIE

Konstruowanie kabli głośnikowych nie jest czarną magią, choć niektórzy tak twierdzą. Kiedy rozpoczęliśmy projekt, który zakończył się naszymi kablami Zero, mieliśmy bardzo dobry pomysł na to, co chcemy osiągnąć.

MIEDŹ I EKRAN

Od początku wiedzieliśmy, że chcemy użyć czystej miedzi i wysokiej jakości ekranowania. Wiedzieliśmy też, że nie chcemy pogarszać dynamiki naszych kolumn – wręcz przeciwnie: mieliśmy przeczucie, że większość kabli działa jak „hamulec”, zamiast przekazywać sygnał do głośników z maksymalną szybkością.

ASYMETRYCZNY

Wiedzieliśmy też, że sensowne jest stosowanie tych samych zasad okablowania na zewnątrz głośników, jak i wewnątrz. Oznacza to czystą miedź, określoną liczbę żył, a także inną grubość dla plusa i minusa. Badania nad efektem lutowania i zaciskania razem kabli i wtyków wykazały, że zaciskanie po prostu brzmi o wiele lepiej. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że łączenie przez zaciskanie to było!

ZERO ARRETE

Generalnie jest to precyzyjnie dostrojona, poddana obróbce kriogenicznej i doskonale zmodernizowana wersja kabla, który sam w sobie jest świetny. Chociaż za teorią kabla Arreté nie stoi żadna „czarna magia”, nie chcemy ujawniać szczegółów jego konstrukcji i po prostu mówimy: „Każdy aspekt jego budowy został dostrojony do N-tego stopnia”.

ZERO AVANTGARDE

To asymetryczny, quasi-ekranowany kabel o imponującej dynamice i ogromnej scenie dźwiękowej. Jest odporny na zakłócenia w otaczającym go środowisku, co oznacza, że ​​zniekształcenia są dwukrotnie mniejsze niż w innych kablach.

ZERO SIGNATURE

To asymetryczny, odwrotnie ekranowany kabel głośnikowy o świetnych kontrastach dynamicznych, ogromnej scenie dźwiękowej i odporności na zniekształcenia zewnętrzne.